Zebra Perde Yıkama

Zebra Perde Yıkama

Zebra perdeler her geçen gün daha fazla kullanılmaya başlandı. Güneş ışınlarının ev ya da iş yerlerine girişlerini en iyi şekilde kontrol etme imkânı sunan zebra perdeler aynı zamanda çok şık bir görüntü de ortaya koyuyor. Bu kadar avantajı bir arada bulunduran zebra perdelerin en önemli dezavantajı ise kolay bir şekilde temizlenemiyor olması. İnsanlar kendi imkânlar ile bu perdeleri temizlemekte zorluk yaşıyorlar.

Kayseri’de uzun süredir halı ve perde yıkama hizmeti veren firmamız zebra perde yıkama işlemini de sunduğu hizmetlerin arasında eklemiş durumda. Bizimle iletişime geçerek zebra perdelerinizin temizlenmesi için taleplerinizi belirtebilirsiniz.  Evlerinizden teslim alınacak olan perdeler kısa süre içerisinde yıkanarak temiz bir halde sizlere teslim edilecektir.

Mekanizmaya Zarar Vermeyen Yıkama Hizmeti

Zebra perdelerin kendilerine has bir mekanizmaları bulunuyor. Bu mekanizmanın zarar görmesi durumunda zebra perdelerin kullanımına devam edilmesi mümkün değil. Bunun bilincinde olan firmamız zebra perdelerin yıkanma işlemlerinde özel yöntemler kullanmakta. Sahip olduğumuz yıkama makineleri ile birlikte zebra perdelere en ufak bir zarar vermeden onları tertemiz bir hale getiriyoruz.

Gerçekleştirilecek olan işlemlerde son teknoloji makinelerin yanı sıra özel temizlik malzemeleri de kullanılıyor. Böylece zebra perde yıkama işlemlerinde mekanizma dışında kalan perde kısımları da hiçbir şekilde zarar görmüyor. Siz de perdelerinizi en uygun fiyatlarla yıkatmak ve evlerinize ferah bir görünüm kazandırmak istiyorsanız bizlerle iletişime geçin. 

Bizimle İletişime Geçebilirsiniz