El Dokuma Halı Yıkama

El Dokuma Halı Yıkama

Halıların üretimi aşamasında eski dönemlerde tek seçenek el dokumasıydı. Ancak artık kullanılan çok sayıda teknik bulunuyor. Halılar genellikle makineler tarafından üretilmekte ve kullanıcılara sunulmakta. Çok daha kısa sürede üretilen ve satışa sunulan halılar üreticileri son derece memnun etmekte. Ancak bu durum el dokuma halıları her geçen gün daha değerli bir hale getiriyor.

El dokuma halıların üretiminde harcanan emekler ve ortaya çıkan muhteşem ürünler halıların değerini arttırmakta. Değeri yüksek seviyelerde seyreden bu halıların yıkanma aşamasında da çok dikkatli olunması gerekli.

Evdeki klasik yöntemlerle el dokuması halıların yıkanması mümkün değil. Amatör halı yıkama firmalarına da teslim edilmemesi gerekli. 15 yılı aşkın süredir halı yıkama hizmeti veren firmamız el dokuma halı yıkama işlemlerinde kesinlikle Kayseri’nin 1 numaralı firması.

El Dokuma Halı Yıkamada Doğru Seçim

El dokuması halıların yıkanması aşamasında bilinçsiz bir temizlik ürünü kullanımı söz konusu olamaz. Halıda yer alan hiçbir ipliğin temizlik aşamasında zarar görmemesi gerekir. Bu doğrultuda kimyasallardan uzak olan, ancak temizlik gücü kuvvetli malzemelerin tercih edilmesi şart. Firmamız tarafından tasarlanan özel ürünlerin farkı tam olarak bu aşamada devreye girmekte.

Kullanılan özel temizlik ürünleri ile birlikte el dokuması halıların her bir noktası özenle temizleniyor. Sonrasında kurutma işlemlerinde de halıya zarar verebilecek herhangi bir teknik uygulanmamakta. Her yönden kusursuz bir el dokuma halı yıkama hizmeti sizlerle olacak. 

Bizimle İletişime Geçebilirsiniz