Stor Perde Yıkama

Stor Perde Yıkama

Hayatımıza yeni ürünler girmeye başladıkça alışkanlıklarımızda da değişiklikler yaşanıyor. Stor perdeler de bu değişikliğin ürünlerinden bir tanesi. Geçmiş dönemde kullandığımız tüller artık yerlerini stor perdelere bıraktı. Çok daha şık bir görüntü ortaya koyan ve rahatlıkla hareket ettirilen stor perdeler evlerimizin her alanında kullanılıyor.

Stor perdelerin en büyük dezavantajı ise yıkanma aşamasında ortaya çıkıyor. Eski dönemde tüllerimizi makineye atarak yıkayabiliyorduk. Ancak stor perdelerde bu ihtimal söz konusu değil. Bu yüzden de profesyonel stor perde yıkama hizmetinin alınması gerekli. Kurulduğu günden itibaren kurumsal bir hizmet sunan firmamız ihtiyacınız olan bu hizmeti en iyi fiyatlarla sizlere ulaştırmayı başaracaktır.

Garantili Stor Perde Yıkama

Firmamız tarafından sizlere sunulan stor perde yıkama hizmeti ürüne zarar vermeme garantisi sunmaktadır. Herhangi bir şekilde perdeleriniz yıkanma sırasında zarar görürse firmamız tarafından zararınız direkt olarak karşılanacaktır. Ancak firmamızın kullandığı özel cihazlar ile birlikte perdelerin zarar görmesi mümkün olmaz. Çok kısa bir süre içerisinde yıkanan perdeler kurutulduktan sonra sizlere teslim edilir.

Stor perdelerde çok inatçı lekelerle karşılaşılmamaktadır. Genel olarak perdenin renginde değişikliklere sebep olan ve perdeye yerleşen toz grupları bulunur. Kullandığımız özel temizlik ürünleri bu kirleri tamamen perdelerden uzaklaştırarak perdenin kendi rengine ulaşmasını sağlar. Perdelerin temizlik işlemleri son derece kısa süreceğinden evleriniz perdesiz kalmak zorunda olmayacaktır. Kısa sürede tertemiz perdelere kavuşabilirsiniz. 

Bizimle İletişime Geçebilirsiniz