Halı Yıkama

Halı Yıkama

Halılar evlerimizin en değerli eşyaları arasında yer alıyor. Halılarımızın temiz olmaması durumunda evin her köşesini temizlesek de evimizin temiz durması ve güzel kokması mümkün değil. Düzenli aralıklarla halıların yıkanması şart. Ancak halıların ebatlarının büyük olması ve çamaşır makinesi için uygun olmaması özel bir yıkama işlemine sebebiyet veriyor.

Halıların kusursuz bir şekilde yıkanması ve kurutulması aşamasında profesyonel bir hizmet almak en doğru karar. Harcanacak zaman ve sarf edilecek efor düşünüldüğünde ödenecek ücretler son derece makul düzeylerde. Üstelik çok kısa bir süre içerisinde halı yıkama işlemleri tamamlanıyor. Kayseri’de ikamet eden vatandaşlarımız için firmamız her zaman en doğru adres konumunda.

Profesyonel Halı Yıkama Hizmetleri

Halılarınızın tertemiz olması için bizlerle iletişime geçtiğiniz anda sizlere bir randevu veriyoruz. Sizlerden halılarınızı teslim alacağımız tarih ve saatler sizlere net olarak belirtiliyor. Bunun yanında ekiplerimiz evlerinize gelmeden önce de sizlere haber veriyorlar.

Evlerinizden teslim alınan halılarınız özel yıkama alanlarımıza götürülerek burada son teknoloji makineler ve sağlık dostu temizlik ürünleri ile birlikte temizleniyor. Özel kurutma odalarımızda kurumaya bırakılan halılarınız parfüm uygulamasının sonrasında muhteşem bir kokuya sahip oluyor.

Firmamız tarafından tamamlanan halı yıkama işlemlerinin ardından halılarınız adreslerinize teslim edilmekte. Son derece uygun fiyatlarla halılarınızı tertemiz bir hale getirebilir ve bunun için hiçbir efor sarf etmeyebilirsiniz. Bizlere ulaşmanız ve bu hizmeti satın almanız yeterli olacaktır. 

Bizimle İletişime Geçebilirsiniz