Overlok

Overlok

Halılarımızın bakımları yapılmadığında uzun süre kullanılması mümkün olmamaktadır. Her geçen gün güzel görüntüsünü kaybeden halılar bir zaman sonra kullanılamaz hale gelir. Bu da ekstra bir maliyet ortaya çıkaracaktır.

Halıların devamlı olarak bakımlı kalabilmesi için hem halı yıkama hem de overlok işlemlerinin düzenli bir şekilde yapılması gerekmektedir. Halılar yıkanmadığında yıpranmaya ve eskimeye başlar. Benzer bir durum overlokun yapılmaması durumunda da karşımıza çıkmaktadır.

Kayseri’nin en iyi halı yıkama adresi olmak için yola çıkan firmamız halılarınızın tüm ihtiyaçlarını aynı anda karşılamayı başarıyor. Bizlerden alacağınız halı yıkama hizmetlerine ek olarak halılarınızda overlok işlemlerinin yapılmasını da talep edebilirsiniz. Halılarınız üzerinde bu işleler yapıldığında halılarınızın en iyi haliyle evlerinize dönecektir.

Overlok İşleminde Çok Daha Uygun Fiyatlar

Halılarınız için overlok dönemi gelmiş olabilir. Halılarınızı çok daha şık bir hale getirmek amacıyla bu hizmeti veren bir firma ile görüştüğünüzde sizlerden isteyecekleri ücretler oldukça yüksek seviyelerde olacaktır. Ancak firmamız hali hazırda sizlere halı yıkama hizmeti verdiğinden overloku ekstra bir hizmet olarak sunar. Böylece halılarınızı çok daha ucuza istediğiniz hale getirmiş olursunuz.

Bizlerle iletişime geçerek randevularınızı oluşturduğunuzda overlok işlemi için talepte bulunsanız dahi halılarınız kısa süre içerisinde sizlere teslim edilecektir. Gerçekleştirilen işlemlerin tamamı sizlere belirtilen fiyatta ve süre içerisinde tamamlanır. Böylece halılarınızın size teslimi sırasında beklenmedik bir durum ile karşılaşmanız söz konusu olmaz. 

Bizimle İletişime Geçebilirsiniz