Yerinde Halı Yıkama

Yerinde Halı Yıkama

Halı yıkama işlemlerinin ne kadar zor olduğunu bilen ve bunun için profesyonel bir yardım almayı tercih eden kişiler, uzun süredir Kayseri halı yıkama sektörünün lideri olan firmamız ile iletişime geçiyor. Firmamız tarafından sunulacak olan halı yıkama hizmetleri ile birlikte halılar kusursuz bir şekilde temizlenirken en ufak bir zarar dahi görmüyor.

Halıların yıkanması aşamasında iki farklı seçenek mevcut. İsterseniz ekiplerimiz tüm halılarınızı sizlerden teslim alarak yıkayıp geri teslim ediyor. Dilerseniz yerinde halı yıkama işlemleri ile birlikte halılarınızı tertemiz bir hale getiriyoruz. Her iki işlemin de kendisine göre bazı avantajları bulunuyor. Size en uygun olan yöntemi seçerek halılarınızı kısa sürede temizleyebileceksiniz.

Özel Makine ve Temizlik Ürünleri ile Yerinde Halı Yıkama

Halı yıkama işlemlerinin yerinde yapılmasını tercih ederseniz sizlerle birlikte belirlediğimiz gün ve saatlerde ekiplerimiz adreslerinize geliyor. Özel halı yıkama makineleri ve temizlik ürünleri ile adresinize gelen ekiplerimiz çok kısa bir sürede işlemlere başlamakta.

Halıların yıkanması aşamasında tamamen doğal malzemelerden elde edilen temizleyicileri kullanan firmamız etrafa kimyasalların yayılmasını engellemektedir. Tercih edilen bu temizlik ürünleri son teknoloji makinelere eklenerek halıların temizliğine başlanır.

Kısa süre içerisinde tamamlanacak olan yerinde halı yıkama hizmetinin son aşaması ise kurutma olacaktır. Halıların kurumaması durumunda koku yapması ve çürümesi gibi durumlar olacağından özel cihazlar ile halılar tamamen kurutulur ve kullanıma hazır bir hale gelir. Aynı gün içerisinde halılarını kullanmaya başlayacak olan kişiler sunulan bu hizmetten son derece memnun kalacaklardır. 

Bizimle İletişime Geçebilirsiniz