Yün Yıkama

Yün Yıkama

Tamamen doğal bir elyaf türü olan yün çok uzun yıllardır kültürümüzün içerisinde yer alıyor. Özellikle yastık ve yorganların içerisine doldurulan yünle ile birlikte çok huzurlu bir uyku çekmemiz mümkün. Yünlerin doğal yapısı, sıcak tutması ve yumuşaklığı hepimizi mest ediyor olsa da yıkama işlemleri biraz canımızı sıkabilir. Yıkama işlemlerinin zor ve zahmetli olması maalesef bu malzemenin değerini düşürüyor.

Normal şartlarda yün yastık ve yorganları tercih edecek olan kişiler yıkama işlemlerindeki zorluklar sebebiyle doğallıktan uzak olan ürünlere yönelmek zorunda kalıyorlar. Bu soruna bir son vermek isteyen firmamız yük yıkama hizmetine başlamış durumda. Çok uzun yıllardır sunulan yıkama hizmeti yelpazemizi geliştirerek sizlere bu kusursuz hizmeti de sunuyoruz.

Yünlere Özel Yıkama İşlemleri

Yün olarak isimlendirilen elyaf türü birçok farklı özelliğe sahiptir. Bu özellikleri kaybetmemesi adına özel bir şekilde yıkanması şarttır. Herhangi bir çamaşır makinesinde yıkanıp rastgele kurutulması yünün yapısında ciddi bozulmalara yol açar. Kullanılan temizlik malzemelerinden makinelere kadar tüm etmenlerin özel olarak seçilmesi gerekmektedir.

Sizlere sunduğumuz yün yıkama hizmetinde her adımı dikkatli bir şekilde atıyoruz. Tamamen doğal temizleyiciler kullanılarak temizlenen yünler kusursuz bir şekilde kurutuluyor. Yünlerinizin yapısında en ufak bir değişim dahil olmadan yünleriniz sizlere teslim ediliyor. Yünlerin yıkanma aşamasında farklı bir yün ile birlikte yıkanması da söz konusu değil. Yıkama işlemleri sizlere özel bir şekilde gerçekleşmekte. 

Bizimle İletişime Geçebilirsiniz